S:t Erikplan 2
113 23 Stockholm
Tel. 08-556 091 90
info@detsthlm.se

Marie Arvidsson

Födelsedag.en

Tyvärr har vi inga födelsedagsbarn idag men man kan ju alltid fira något annat

Mats Wallin
Anna Sjöberg

Anna Sjöberg

VD/Projektledare 070-3254685 anna.sjoberg@detsthlm.se
Marie Arvidsson

Marie Arvidsson

vVD / Produktionsledare 070-8242638 marie.arvidsson@detsthlm.se
Maja Bergsten

Maja Bergsten

Projektledare / Planner 070-9885354 maja.bergsten@detsthlm.se
Christina Gillberg

Christina Gillberg

Projektledare 070-8566517 christina.gillberg@detsthlm.se
Mats Gardmo

Mats Gardmo

Copywriter mats.gardmo@detsthlm.se
Mats Wallin

Mats Wallin

Creative Director / Art Director mats.wallin@detsthlm.se
Mikael Sonnenberg

Mikael Sonnenberg

Digital Director mikael.sonnenberg@detsthlm.se
Christian Söderholm

Christian Söderholm

Art Director christian.soderholm@detsthlm.se
Karin Romdahl

Karin Romdahl

Formgivare karin.romdahl@detsthlm.se
Daniel Åkerlund

Daniel Åkerlund

Copywriter daniel.akerlund@detsthlm.se
Kristian Luoma

Kristian Luoma

Art Director kristian.luoma@detsthlm.se
Katarina Borgedahl

Katarina Borgedahl

Digital Content Manager katarina.borgedahl@detsthlm.se
Johan Barrett

Johan Barrett

Formgivare johan.barrett@detsthlm.se
Ninna Borg

Ninna Borg

Produktionsledare ninna.borg@detsthlm.se
Cajsa Correa

Cajsa Correa

Produktionsledare 0733-501242 cajsa.correa@detsthlm.se
Jessica Dorsander

Jessica Dorsander

Produktionsledare jessica.dorsander@detsthlm.se
Anna Nilsson

Anna Nilsson

Formgivare/Motion designer anna.nilsson@detsthlm.se
Stefan Hansius

Stefan Hansius

Formgivare stefan.hansius@detsthlm.se
Stefan Mantere

Stefan Mantere

Content Producer stefan.mantere@detsthlm.se

Neo

CHO (Chief Happiness Officer) and Trouble Maker Specialist neo@detsthlm.se

Dela och få bra karma