Sankt Eriksplan 2
113 23 Stockholm
Tel. 08-556 091 90
info@detsthlm.se

Marie Arvidsson
Mats förklarar hur man driver reklambyrå

Födelsedag.en

Tyvärr har vi inga födelsedagsbarn idag men man kan ju alltid fira något annat

Mats Wallin
Kasettbandspelare
Anna Sjöberg

Anna Sjöberg

VD/Projektledare 070-3254685 anna.sjoberg@detsthlm.se LinkedIn
Marie Arvidsson

Marie Arvidsson

vVD / Produktionsledare 070-8242638 marie.arvidsson@detsthlm.se LinkedIn
Maja Bergsten
Christina Gillberg

Christina Gillberg

Projektledare 070-8566517 christina.gillberg@detsthlm.se
Mats Gardmo

Mats Gardmo

Copywriter mats.gardmo@detsthlm.se
Mats Wallin

Mats Wallin

Creative Director / Art Director mats.wallin@detsthlm.se
Mikael Sonnenberg

Mikael Sonnenberg

Digital Director mikael.sonnenberg@detsthlm.se LinkedIn
Christian Söderholm

Christian Söderholm

Art Director christian.soderholm@detsthlm.se LinkedIn
Karin Romdahl

Karin Romdahl

Formgivare karin.romdahl@detsthlm.se
Daniel Åkerlund

Daniel Åkerlund

Copywriter daniel.akerlund@detsthlm.se LinkedIn
Frida Ivansson

Frida Ivansson

Content Manager
Kristian Luoma

Kristian Luoma

Art Director kristian.luoma@detsthlm.se LinkedIn
Katarina Borgedahl

Katarina Borgedahl

Digital Content Manager (föräldraledig) katarina.borgedahl@detsthlm.se
Johan Barrett

Johan Barrett

Formgivare johan.barrett@detsthlm.se
Ninna Borg

Ninna Borg

Produktionsledare ninna.borg@detsthlm.se
Cajsa Correa

Cajsa Correa

Produktionsledare 0733-501242 cajsa.correa@detsthlm.se LinkedIn
Jessica Dorsander

Jessica Dorsander

Produktionsledare jessica.dorsander@detsthlm.se
Stefan Hansius

Stefan Hansius

Formgivare stefan.hansius@detsthlm.se
Claes Delin

Claes Delin

PR-strateg claes.delin@detsthlm.se

Neo

CHO (Chief Happiness Officer) and Trouble Maker Specialist neo@detsthlm.se

Dela och få bra karma